W magazynie

W magazynie "ART OF BEAUTY"

Zapraszamy do lektury letniego magazynu Art of Beauty, w którym przeczytacie m.in. o naszych kosmetykach.

Redaktor Naczelna branżowego magazynu Art of Beauty- Pani Ewa Cesarz, zaprosiła Prezes Ilcsi Polska- Panią Katarzynę Anderka- na rozmowę o życiu, pasjach, zdrowiu, sile i biznesie. A kiedy spotykają się dwie cudowne Kobiety z pasjami, to wywiad nie może trwać krócej niż 2 strony w gazecie ;)

To pierwszy taki wywiad, z którego dowiecie się o początkach i powodach powstawania firmy. Dowiecie się rownież skąd w Pani Prezes taka ogromna determinacja by propagować zdrowy styl życia, by stosować tylko organiczne kosmetyki, by wybierać w życiu mądrze i świadomie. Poczytacie o tym jak lubi dzielić się swoją wiedzą, jak zaraża swoją energią do działania, jaką jest mamą oraz jak buduje swoje holistyczne imperium HOLIsophy. Bo Jej filozofia zdrowia łączy w sobie holistyczne podejście do dbania o zdrowie, urodę i całe życie.

A zapytana o skuteczność kosmetyków organicznych odpowiedziała tak:

"Redaktor Naczelna Magazynu: Czy kosmetyki organiczne mogą być tak skuteczne jak te, które zawierają składniki chemiczne?

Prezes Ilcsi Polska: Oczywiście! I to nie tylko tak skuteczne! One są, poza skutecznością, przede wszystkim zdrowe! Filozofia marki Ilcsi jest prosta i naturalna. Wiemy, że NATURA dostarcza skutecznych środków do leczenia różnych problemów skórnych. Łączymy tradycyjne podejście do produkcji kosmetyków oraz nowoczesną myśl technologiczną. Cechuje nas kreatywność, gdyż dzięki podstawowym wskazówkom pielęgnacji, tworzymy własne programy pielęgnacyjne. Profesjonalne kosmetyki Ilcsi przygotowywane są w każdym przypadku ze świeżych ziół, owoców, warzyw i wód leczniczych, aby oddziaływały na skórę nie wyciągami, lecz poprzez działanie żywymi składnikami. Szeroką gamę kosmetyków llcsi polecam wszystkim tym, którzy przy pielęgnacji skóry w pierwszej kolejności biorą pod uwagę rozwiązania naturalne, wolne od działań ubocznych. (...)"

Jest też kilka porad dla każdej z nas:

Redaktor Naczelna Magazynu: Lato zbliża się wielkimi krokami, czy są jakieś sposoby aby w naturalny sposób przy użyciu wyłącznie organicznych kosmetyków zadbać o siebie przed latem? Udzieli Pani kilku rad czytelniczkom?

Prezes Ilcsi Polska: Twarz i ciało wygląda promiennie i młodo gdy poddajemy je zabiegom, które zadbają o odpowiednie nawilżenie skóry oraz nadadzą efekt delikatnego muśnięcia słońcem. Mam tu na myśli produkty oparte na bazie marchewki, pomidora i kwasu hialuronowego.

Redaktor Naczelna Magazynu: Czyli nawilżenie i muśnięcie słońcem?

Prezes Ilcsi Polska: Tak, zgadza się, ponieważ dobrze nawilżona skóra to równo- mierna opalenizna. Dla osób, które chcą utrzymać piękną i zdrową opaleniznę polecam zabiegi z marchewką i pomidorem oraz flawonoidami, które dostarczą niezliczone ilości antyoksydantów, uzupełnią niedobory w nawilżeniu i poprawią koloryt skóry.

Redaktor Naczelna Magazynu: A co trzeba zrobić aby tak wyglądać w Pani wieku? Czego używa Pani w domu?

Prezes Ilcsi Polska: Dziękuję. Latem stosuję najczęściej krem z pomidorów, który zawiera likopen a tym samym zwalcza wolne rodniki. Stosuję go zamiennie z kremem marchewkowym, flawonoidowym, z kwasem hialuronowym, czy z komórkami macierzystymi winogron. W zależności od tego, na jaką konsystencję kremu mam ochotę, wybieram krem piankowy, nawilżający lub odżywczy. Wszystkie kremy piankowe są absolutnym hi- tem na lato, dostarczają wszystko to, czego skóra za- pragnie i nie pozostawiają na skórze żadnej powłoki – idealne rozwiązanie również dla mężczyzn. 

Nie zapominam też o silnych kremach na okolicę oczu a przynajmniej raz w tygodniu wykonuję maskę na twarz. Do pielęgnacji domowej ciała na lato idealnie sprawdzi się balsam marchewkowy (naturalna opalenizna), a dla osób potrzebujących ujędrnienia skóry i działania antycellulitowego odpowiedzią będzie balsam do ciała na bazie chili. Po zimie, lub po opalaniu, kiedy skóra jest przesuszona, używam mocno nawilżający balsam z kwasem hialuronowym. 

Redaktor Naczelna Magazynu: Ależ to brzmi smakowicie. Pomidory, marchewki, wino- grona, papryczki chili. To musi być smaczna pielęgnacja. 

Prezes Ilcsi Polska: Smaczna, ale przede wszystkim skuteczna i wolna od szkodliwych składników i działań ubocznych jak np. nowotwór skóry (...)"

Magazyn dostępny od 03.06 w Empikach w Waszych miastach.

Zapraszamy również do salonów pracujących na marce Ilcsi w całej Polsce :) a także na szkolenia zainteresowane salony :)

Pozdrawiamy 

Zespół Ilcsi Polska

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera